wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Czym jest mikrofibra?
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Czym jest mikrofibra?

To całkowicie innowacyjny materiał pozyskiwany dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Mikrofibra jest nieocenionym tworzywem znajdującym swe zastosowanie szczególnie podczas sprzątania – pozwala ograniczyć zużycie środków czyszczących oraz wody. Doceniona została także przy produkcji innych rozmaitych tekstyliów domowych jak pościele czy kołdry.   
 

Mikrowłókna


W skład tego ciekawego tworzywa wchodzą niedostrzegalne ludzkim okiem połączenia niesamowicie cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych. Mikrowłókna wykazują właściwości elektrostatyczne, a co się z tym wiąże – skutecznie przyciągają kurz, pozwalając na jeszcze dokładniejsze utrzymanie czystości w mieszkaniu. Przyjmuje się, że włókna przybierają 100 razy cieńszą od ludzkiego włosa postać, a nawet 10 razy smuklejszą od delikatnego jedwabiu, co paradoksalnie czyni je jeszcze bardziej wytrzymałymi. 
 

Produkty z mikrofibry do sprzątania


Dzięki temu, że mikrofibra jest niezwykle miękka, skutecznie chłonie wodę oraz wykazuje właściwości elektrostatyczne, wykorzystywana jest przede wszystkim jako niezawodny pomocnik podczas sprzątania. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się mopy, gąbki, ściereczki oraz szmatki do okularów z mikrofibry. Produkty te pozwalają na bardziej ekologiczne oraz ekonomiczne prowadzenie gospodarstwa domowego – dzięki nim możemy ograniczyć zużycie wody i praktycznie wyeliminować środki chemiczne z naszej listy zakupów.
 

Mopy z mikrofibry


Do nieocenionych produktów z mikrofibry służących do sprzątania zaliczają się mopy. Nie są to jednak zwykłe artykuły, które już po pierwszym użyciu tracą pierwotny wygląd i funkcjonalność – to wyjątkowo trwałe produkty, które dzięki niezauważalnym mikrowłóknom wchłaniają wodę oraz pochłaniają cząsteczki brudu, pozostawiając powierzchnię zadziwiająco czystą. Sprzątanie z mopami z mikrofibry nie wymaga zastosowania dodatkowych środków chemicznych, co z kolei pozwala na oszczędności w domowym budżecie.     
 

Ściereczki z mikrofibry


Kolejnym skutecznym oraz sprawdzonym artykułem domowym są ściereczki z mikrofibry. Przybierają one rozmaite warianty – od różnokolorowych szmatek kuchennych, aż po materiały czyszczące okna, lustra, a nawet sprzęt elektroniczny. Niezależnie od ich przeznaczenia – ściereczki z mikrofibry, jak żadne inne, pozwolą uporać się z mokrymi plamami, uporczywym brudem oraz kurzem. Szmatki pomimo długotrwałego stosowania na długi czas zachowują swój pierwotny, estetyczny wygląd. 
 

Magiczne gąbki


Choć nasze magiczne gąbki nie zostały wyprodukowane z mikrofibry, lecz z melaminy, nie sposób nie wspomnieć o nich, mówiąc o magicznych środkach czystości. Gąbki z melaminy, podobnie jak ściereczki czy mopy z mikrowłókien, charakteryzuje mnogość zastosowań – sprawdzą się zarówno jako czyścik do okien, drzwi, posadzki, ceramiki, jak i do sprzętu elektronicznego oraz wielu, wielu innych. Co ciekawe – sprzątanie przy użyciu melaminowych gąbek nie wymaga użycia dodatkowych środków chemicznych – wystarczy odrobina wody!
 

Ściereczki do okularów z nadrukiem


Wśród zarówno artykułów czyszczących, jak i reklamowych znalazły się nasze ściereczki do okularów. Podczas czyszczenia zabrudzeń i smug, charakteryzują się wysoką skutecznością, a ponadto, gdy umieści się na nich nadruk z logo, stanowić będą ciekawy materiał promocyjny. Taki oryginalny, firmowy podarunek może zwiększyć świadomość danej marki  – nie tylko tych z branży okulistycznej, lecz wielu innych. 
Przejdź do strony głównej

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu