wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Rzepowe z mikrofibry3

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Rzepowe z mikrofibry

Rzepowe z mikrofibry
Zmywanie podłogi należy do najczęstszych usług wykonywanych w placówkach publicznych. Podłoga użytkowana jest przez cały dzień, a wszyscy klienci czy odwiedzający stopniowo ją zanieczyszczają – piaskiem, śniegiem czy innym brudem. Sprzątanie podłóg można sobie jednak ułatwić, wybierając innowacyjny, wydajny i solidny sprzęt dobrej jakości. Jeśli chcą Państwo wybrać najefektywniejszą końcówkę do mopa, warto postawić na mopy rzepowe z mikrofibry. Dzięki nim zadbają Państwo o czystość, a zmywanie dużych powierzchni z paneli czy posadzki nie będzie tak uciążliwe ze względu na komfort użytkowania proponowanych artykułów.

W naszej ofercie znajdują się mopy rzepowe z mikrofibry różnego typu, m.in. z grubszym i cieńszym splotem włókien. Doskonałe efekty gwarantuje wykorzystanie końcówki ze strukturą pętelkową, która powstała z grubych sznurków mikrofibry. Taki splot pozwolił zwiększyć powierzchnię chłonną mopa, a tym samym przyczynił się do podwyższenia jego funkcjonalności – zwłaszcza w przypadku ścierania podłogi na mokro. Dobre właściwości czyszczące ma też drobny splot włókien mikrofibry – ten z kolei nadaje się też do ścierania kurzu na sucho.

Mopy rzepowe do każdej powierzchni

Akcesoria te świetnie nadają się do zastosowania w przypadku każdego typu powierzchni podłogowych – poradzą sobie z drewnem, panelami, płytkami, linoleum oraz kamiennymi posadzkami. Ze względu na swoją uniwersalność i funkcjonalność mopy rzepowe sprawdzą się świetnie w zakładach pracy, firmach sprzątających czy dużych hotelach i restauracjach. To wydajne i ekonomiczne rozwiązanie, które wynika z wysokiej jakości produktu.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje