wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Polityka prywatności

Korzystając ze stron naszej hurtowni internetowej, akceptujesz zasady naszej polityki prywatności, opisane na tej stronie.
 
Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez platformę zakupów hurtowych prowadzoną pod adresem www.greentex24.pl (dalej zwaną Serwisem) przez firmę Limitless s.c. os. Lotnictwa Polskiego 7d/27, 60-406 Poznań posługującą się numerem NIP: 7811801950 (dalej zwaną Hurtownią Internetową).
Hurtownia Internetowa dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z Serwisu i dokonywania zakupów w ramach hurtowni oraz podejmuje w tym celu wszelkie niezbędne działania.

Dane osobowe
W czasie korzystania z naszej hurtowni internetowej możesz zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych:
- Pełne dane będą konieczne w przypadku rejestracji (zakładania konta) w hurtowni - konieczne w celu realizacji ewentualnych zamówień, może być także niezbędne w celu skorzystania z niektórych promocji czy rabatów
- Pełne dane osobowe będziesz musiał(a) podać w przypadku składania zamówienia w naszej hurtowni (o ile wcześniej nie zarejestrowałeś własnego konta, w tym przypadku dane do zamówienia zostaną pobrane z tego konta) - będą one niezbędne w celu jego realizacji
Niepodanie wymaganych danych spowoduje niemożność dokonania czynności, których dotyczyły. Pamiętaj ! Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy.

Dane osobowe, podawane przez naszych Klientów w częściach hurtowni, pozwalających na interakcję z użytkownikiem (np. fora, opinie o produktach) są widoczne jawnie dla wszystkich czytających te strony hurtowni. Nie mamy żadnej możliwości filtrowania ich i zabezpieczania przed nieuprawnionym wykorzystaniem przez podmioty trzecie.

Dostępne nam dane osobowe naszych Klientów w żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim.
 
Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. W szczególności muszą Państwo zachować w poufności login i hasło do Serwisu oraz nie udostępniać ich osobom trzecim. Proszę pamiętać, że Hurtownia Internetowa nie będzie zwracała się do Państwa o ich podanie, z wyjątkiem podania ich w trakcie logowania w Serwisie. W celu uniemożliwienia korzystania z Państwa konta osobom nieuprawnionym, prosimy się wylogować po zakończeniu korzystania z Serwisu.
 
Zastrzeżenia
W ramach Serwisu mogą pojawiać się okresowo linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez Hurtownię Internetową. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności, z którymi zalecamy się zapoznać. Hurtownia Internetowa nie ponosi odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi w ramach tych stron.
 
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające naszą hurtownię obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu