wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Kieszeniowe3

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Kieszeniowe

Kieszeniowe
Do bardzo wydajnych rozwiązań w zakresie czyszczenie podłóg należy zastosowanie stelaża z końcówką w postaci mopa kieszeniowego, który można łatwo i szybko zdjąć z uchwytu, a następnie wyprać, znowu założyć i stosować wielokrotnie. To ekonomiczne, funkcjonalne i wydajne rozwiązanie, które jest w pełni proekologiczne. Nie tylko gwarantuje długą i satysfakcjonującą eksploatację jednego produktu, ale przede wszystkim pozwala na zmniejszenie zużycia chemicznych środków czystości. Z tych samych względów wykorzystywanie tych akcesoriów jest bezpieczne dla zdrowia, a samo zmywanie podłogi mopem z mikrowłókien należy potraktować jako przyjazną środowisku metodę sprzątania. Docenią to wszystkie firmy sprzątające.

Mopy kieszeniowe – wysoka jakość, dobra cena


Wykonane z mikrofibry mopy kieszeniowe to gwarancja wysokiej jakości od najlepszych producentów. Zapewnia ją zastosowanie technologii mikrowłókien, które ściśle przylegają do czyszczonych powierzchni. W rezultacie kontakt mopa z podłogą jest jeszcze mocniejszy i bardziej sprężysty, większy niż w przypadku materiałów tkanych. Jest to bardzo istotne, ponieważ końcówkę trzeba trzymać jak najbliżej podłogi, aby usunąć wszelkie plamy i zabrudzenia.

Struktura mikrofibry pozwala wyszukiwać, wysysać i wiązać nawet malutkie cząsteczki kurzu i brudu. Dzięki temu wszelkie zanieczyszczenia, pyłki, roztocza czy kłaczki są zbierane z największą dokładnością – i to nie tylko z wierzchniej warstwy, ale również z malutkich porów i szczelin. Świetnie sprawdza się to przy domywaniu fug w łazienkach i pomieszczeniach sanitarnych. Wszelkie zabrudzenia w tej sytuacji zatrzymują się bezpośrednio na końcówce mopa kieszeniowego, który po użyciu należy wyprać.  
 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje